Elegantní obývací stěna KEAGEN NEW 5 v bílé lesklé barvě

Pro všechny, kdo touží po dokonalosti v obývacím pokoji, přinášíme novou obývací stěnu KEAGEN NEW 5. Tento kus nábytku je jako stvořený pro moderní interiéry, které kombinují jednoduchost a eleganci. Díky nenápadné bílé barvě korpusu a lesklých bílých dvířkách se s ním snadno sladí celý pokoj.

Rozměry a úložný prostor

Celá sestava má rozměry 180 x 260 x 42 cm, takže se jedná o velmi prostorný kus nábytku, který nabízí množství úložného prostoru. Skříně v sestavě mají následující rozměry:

  • televizní stolek – 30 x 180 x 42 cm
  • závěsná vitrína – 180 x 40 x 30 cm
  • závěsná vitrína plná – 180 x 40 x 30 cm

Takže slouží nejen pro uložení elektroniky a knih, ale také skvěle využijete zavěšené vitríny na zdobení pokojíčku.

Materiál a provedení

Korpus sestavy je vyroben z LTD materiálu, který mu zajišťuje pevnost a stabilitu. Dvířka zase z MDF materiálu mu dodávají dotek elegance a lehkosti. Otevírají se systémem „PUSH-CLICK“, což znamená, že k jejich otevření stačí lehký náraz.

Co se týče designu, stěna vypadá naprosto dokonale v kombinaci s bílejmi stěnami a jemnými doplňky v pastelových odstínech. Pokud potřebujete útulnou atmosféru a nechcete byt přehlcen věcmi, je toto řešení to pravé. Také možnost dokoupení LED osvětlení tuto stěnu ještě víc vylepšuje a krásně podtrhne její čisté linie.

Vzhledem k tomu, že sestava se dodává v demontáži, je potřeba počkat na experta, který ji sestaví podle vašich představ. Pokud vás zajímají další designové kousky této značky, navštivte web Maliboo.cz a inspirujte se.

Příště když budete chtít zlepšit design obývacího pokoje, sáhněte po této jednoduché a elegantní obývací stěně KEAGEN NEW 5 v bílé lesklé barvě!

Příspěvek byl publikován v rubrice Michaela a jeho autorem je Michaela. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.