Pisoár s senzorem Sanela – hygienické a moderní řešení pro veřejné toalety

Provozovatelé veřejných toalet se často potýkají s problémy ohledně hygieny a úspory vody. Pro tyto účely je ideálním řešením keramický pisoár s automatickým splachováním a senzorem, který zajistí přesnou a úspornou dávku vody a minimalizuje tak riziko vzniku bakterií a chorob.

Popis produktu

Pisoár s senzorem Sanela je výrobkem renomované společnosti Sanela, který v sobě kombinuje moderní technologie a praktické řešení pro veřejné toalety. Pisoár je vyroben z keramiky a má integrovanou radarovou elektroniku, která detekuje pohyb a aktivuje automatické splachování.

Pisoár s senzorem Sanela

K výrobku je přiložena montážní plastová krabice se šroubením, elektromagnetickým ventilem a kulovým ventilem, výtoková armatura s těsněním, sifon, upevňovací sada, plastový poklop (SoftClose) a integrovaný napájecí zdroj. Pisoár je vybaven také filtrací vody, která snižuje spotřebu vody zhruba o 30%.

Výhody použití pisoáru s senzorem

Jak již bylo zmíněno, pisoár s senzorem přináší výhody pro hygienu a úsporu vody, ale nabízí i další plusy pro uživatele i provozovatele:

  • Snadná údržba – díky automatickému splachování se minimalizuje riziko vzniku bakterií a nepořádku, což zaručuje snadnou údržbu pisoáru.
  • Nízké náklady na údržbu – díky úspornému splachování se snižuje spotřeba vody, což může vést k nižším nákladům na vodu a splaškovou kanalizaci.
  • Naprostá hygiena – senzor zajistí přesné a úsporné dávky vody, což minimalizuje riziko vzniku bakterií a nečistot.
  • Moderní vzhled – keramický pisoár s automatickým splachováním a senzorem je moderním a atraktivním řešením pro veřejné toalety.

Pisoár s senzorem Sanela je tedy investicí do kvality a modernosti vaší veřejné toalety. Pokud jej chcete zakoupit, můžete tak učinit například na webových stránkách www.srovnavacnabytku.cz, které nabízejí široký výběr koupelnového nábytku a vybavení pro veřejné prostory.

Příspěvek byl publikován v rubrice Michaela a jeho autorem je Michaela. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.