Recenze HALMAR Postele Yova 160×200 šedé barvy: Luxusní komfort do vaší ložnice!

Postel Yova je velice moderní a elegantní. Její dominantou je vysoké prošívané čelo. Celá postel je čalouněná tkaninou v sametově šedé barvě, která není náročná na údržbu. Postel stojí na čtyřech nohách z masivního dřeva v černé barvě.

HALMAR Postel Yova

Vaše ložnice bude s touto postelí vypadat naprosto fantasticky. Tmavá šedá barva tkaniny udělá váš prostor sofistikovanější a zdůrazní design postele.

Materiál:

Tkanina / Masivní dřevo

Rozměry:

  • Šířka: 169 cm
  • Délka: 216 cm
  • Výška čela u hlavy: 105 cm
  • Výška nožiček: 25 cm
  • Spací plocha: 160×200 cm
  • Váha: 47 kg

Hlavním kritériem při výběru nové postele je samozřejmě její pohodlnost a komfort. Tady se HALMAR Postel Yova rozhodně nemusí stydět. Narozdíl od mnoha jiných moderních postelí nabízí Yova skvělou podporu a pohodlí, díky čemuž se budete budit svěží a plní energie každé ráno. Co se týká tkaniny, ta je příjemná na dotek a uživatel si tak může užít velmi příjemné spaní. Bezproblémovou údržbu tkaniny ocení zejména ti, kdo tráví více času v ložnici a kteří chtějí mít vše snadno udržovatelné. Bezproblémově lze tkaninu pročistit bez jakýchkoliv divných skvrn či šmouh.

Vysoké prošívané čelo

HALMAR Postel Yova stojí na pevných a stabilních nohách z masivního černého dřeva. Čtyři nohy zajišťují dostatečnou stabilitu a pevnost postele. K dřevu se tkanina skvěle hodí a vytváří elegantní design.

Závěrem lze říci, že HALMAR Postel Yova stojí za to. Je to postel, která je velice robustní, propracovaná, pohodlná a přitom stále moderní a elegantní. Samozřejmě by bylo žádoucí k ní dokoupit kvalitní matraci a rošt, což však není nic, co by naši zákazníci nebyli ochotni udělat pro dokonalý spánek.

Pokud byste si chtěli zakoupit HALMAR Postel Yova 160×200 šedé barvy, můžete si ji objednat na https://www.interierio.cz/produkt/halmar-postel-yova-160m200-seda.

Příspěvek byl publikován v rubrice Michaela a jeho autorem je Michaela. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.