Vlněný koberec Think Rugs Inaluxe Jazz Flute – luxusní designový kousek pro váš interiér


Zamilujte si umělecký kousek na podlaze

Pořiďte si do svého domova umělecké dílo, které nebude jen k dívání, ale bude vám dělat radost i praktický užitek.

Přesně takové jsou vlněné koberce s pestrobarevnými abstraktními vzory navrženými designérskou dvojící Kristinou a Jasonem, kteří sídlí v malebném přírodním parku Grampians v Austrálii. Možná právě zde načerpali inspiraci k minimalistickým a odvážným motivům.

Kvalita, která vydrží celý život

Pořízení vlněného koberce je investicí na celý život. Tento přírodní materiál si na podlaze zamilujete na první našlápnutí. Nejen, že je skvělý izolant hluku i tepla, toto přírodní vlákno se totiž i nadmíru skvěle čistí. Při správné údržbě si můžete být jisti, že vám vydrží o mnoho déle, než jakákoliv syntetika.

Odborníci radí

Dobré vědět: Nelekněte se, pokud bude po zakoupení koberec trochu línat. Jde o přirozenou vlastnost vlny, která přibližně po měsíci sama odezní.

Vlněný koberec Think Rugs Inaluxe Jazz Flute

Řadu let se vlna považovala za luxusní materiál, který si mohli dovolit pouze ti nejbohatší. Dnes je situace trochu jiná. Nabídka je široká, a proto si každý může zvolit ten správný kousek, který bude odpovídat jeho vkusu i potřebám. Pokud hledáte ten pravý koberec pro váš byt, rozhodně byste neměli přehlédnout variantu z vlny.

V obchodě Nábytek pro život si můžete vybrat z mnoha variant. Naše nabídka je rozmanitá, a proto si zde najdou svůj oblíbený model milovníci tradičních i moderních vzorů. Mezi naše nejprodávanější patří vlněné koberce od tureckého výrobce Think Rugs s názvem Inaluxe Jazz Flute.

Tento exkluzivní kousek vymyslela australská designérská dvojice Jason a Kristina z Inaluxe. Jejich koberce se prodávají po celém světě. Atmosféru obývacího pokoje pozvednou na novou úroveň. Odkaz na náš web najdete zde: vlněný koberec Think Rugs Inaluxe Jazz Flute.

Věříme, že vás náš nabídka potěší a vyberete si u nás svůj bytový doplněk, který zkrášlí i zpestří každodenní život. Pokud již víte, jaký typ vlněného koberce hledáte, můžete si jej objednat přímo z pohodlí domova přes náš e-shop.

Vlněný koberec Think Rugs Inaluxe Jazz Flute

Investice do vlněného koberce se vyplatí, neboť tuto přírodní surovinu je snadné udržovat a pečovat o ni. Pokud se o něj budete starat podle návodu a budete mít domácího mazlíčka pod dohledem, pak vám tento výrobek vydrží mnoho let.

Kromě své praktické stránky se vlněné koberce vyznačují i svým designem. Díky nim můžete svému bytu dodat styl. Pestrobarevné vzory jsou skvělým řešením pro ty, kdo chtějí vnést do svého domova barvy, a to bez velk

Příspěvek byl publikován v rubrice Michaela a jeho autorem je Michaela. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.