Tmavě modrá sametová rozkládací rohová pohovka Ghado Moor, pro vaše pohodlí a eleganci

Kombinace elegence a funkčnosti

Pohovka Grado Moor se vyznačuje kombinací elegance a nezaměnitelné funkčnosti. Sametový povrch je nejen okouzlující na pohled, díky hustě tkané látce do sebe jen tak nevsákne při rozlití vodu. Na praktičnosti přidá i schopnost rozložení, v mžiku pohovku proměníte na plnohodnotné lůžko o rozměrech 120 x 225 cm.

Schopnost rozložení není jedinou praktickou vlastností této pohovky. Kovové nožky se pak postarají nejen o pevný a stabilní základ, ale dodají i lehký nádech industrialismu.

Nejvyšší úroveň pohodlí

Každý chce mít doma pohodlné a útulné místo, kde si může odpočinout a relaxovat. Tato pohovka bezpochyby dodá vášnivým milovníkům interiéru nejvyšší úroveň pohodlí, díky jádru z pěnového materiálu.

Sametový povrch se nejen hladce vykládá, ale dokonale pasuje k dekoru a vytváří pocit bohatství a exkluzivity.

Rozměry a barevné provedení

Pohovka Grado Moor je rozkládací rohová pohovka vhodná pro velké i menší obývací pokoje. Díky tmavě modrému provedení se elegantně hodí jak ke klasickým, tak i moderním interiérům.

Provizorní povlečení na pohovku a polštáře jsou součástí balení, takže nemusíte řešit žádné další náklady na doplňkový nábytek.

Závěr

Pokud preferujete pohodlí a funkčnost, ale zároveň chcete elegantní kus nábytku, určitě byste měli uvažovat o koupi této tmavě modré sametové rozkládací rohové pohovky Ghado Moor.

Než se ale rozhodnete pro konkrétní model, doporučujeme si prohlédnout kompletní nabídku na webu www.bestnabytek.cz, kde naleznete ještě mnoho dalších zajímavých variant a inspirací pro váš domov.

Tmavě modrá sametová rozkládací rohová pohovka Ghado Moor

Tmavě modrá sametová rozkládací rohová pohovka Ghado Moor

Tmavě modrá sametová rozkládací rohová pohovka Ghado Moor

Příspěvek byl publikován v rubrice Michaela a jeho autorem je Michaela. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.