Stylový botník DEFNE z borovice v šedém provedení

Botníky jsou důležitou součástí každé domácnosti. Slouží nám k uspořádání a uložení obuvi a přitom jsou prostorově nenáročné. Pokud hledáte botník, který bude nejen praktický, ale preferujete i stylový design, můžeme Vám doporučit botník DEFNE z borovice.

Uzavřený policový botník v dekoru borového dřeva

Botník DEFNE je vyroben z kvalitní borovice a je k dispozici v elegantním šedém provedení, které se bude hodit do každé moderní domácnosti. Tento botník má celkem tři police, na které můžete uspořádat až 12 párů bot.

Boty budou v botníku účelně a pečlivě uspořádány, chráněny od prachu a budou pro Vás vždy snadno dostupné. Botník se perfektně hodí do předsíně, chodby nebo ložnice a vynikne jakýmikoliv dalšími doplňky zařízení.

Jednou z výhod tohoto botníku je jeho velká stabilita, díky pevným police. Botník je uzavřený, takže Vaše boty budou v bezpečí i před případnými domácími mazlíčky, kteří se rádi hrabou v obuvi.

Díky praktickým rovným dveřím můžete do botníku nejen snadno nahlédnout, ale také se snadno dostat k pořádání Vaší obuvi. Otevírací dveře při tom nezasahují do prostoru předsíně nebo chodby, takže toto řešení je praktické a úsporné na prostor.

Botník DEFNE najdete v online obchodě www.nabyteklevneji.cz za velice příznivou cenu, která se Vám jistě zalíbí. Pořiďte si svůj stylový botník a už nikdy nebudete muset hledat vaše boty v koutě.

Botník DEFNE z borovice

Police botníku DEFNE

Detail dveří botníku DEFNE

Nyní máte přehled o stylovém botníku DEFNE, který je vyroben z borovice a disponuje třemi policemi, kde můžete uložit až 12 párů bot. Jeho velkou výhodou je uzavřenost a stabilita, díky pevným policím. Botník najdete v dekoru borového dřeva v moderním šedém provedení.

Příspěvek byl publikován v rubrice Michaela a jeho autorem je Michaela. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.