Pudrová komoda Ikto 07 – ideální úložiště v moderním designu


Moderně pojatý design bydlení, to je Ikto!

Pokud hledáte moderní úložné řešení pro svou domácnost, nemusíte hledat dál. Pudrová komoda Ikto 07 je ideální volbou pro milovníky moderního designu.

Dodáváme v dekoru šedá/bílá

Komoda Ikto 07 se vyznačuje moderním designem a praktickým úložným prostorem. Estetický dojem dokresluje dekor v šedé a bílé kombinaci, který harmonicky zapadne do každého moderně zařízeného interiéru.

Dodatky v dekoru: pudrová

Pro milovníky pastelových odstínů je navíc možnost doplnit pudrové dodatky. Pudrový odstín dodá komodě nejen kouzelnou atmosféru, ale také vynikne v kombinaci se šedobílým dekorem.

Součástí jsou ABS hrany pro maximální bezpečnost

Nabízená komoda je navíc vyrobena s ohledem na maximální bezpečnost. ABS hrany zabraňují možnosti poškození a prodlužují životnost tohoto kousku.

Nábytek je dodáván v demontu

Demontovaná komoda zajišťuje snadnou manipulaci s nábytkem a bezproblémovou montáž. Součástí balení jsou veškeré součásti potřebné k sestavení a návod na sestavení.

Parametry: (šířka x výška x hloubka)

Pokud jste se již rozhodli pro koupi komody Ikto 07, určitě budete chtít vědět, jaké jsou jeho rozměry. Tyto jsou: 92x140x40cm.

Materiál

Nábytek je vyroben z DTDL (laminované dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.

Údržba

Údržba komody Ikto 07 je velmi snadná. Pro běžné úkony stačí použít k tomuto účelu dostupné prostředky. Postupujte dle návodu použití a používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky, abyste komodu nezničili.

Montáž

Montáž komody Ikto 07 je jednoduchá a rychlá. Díky demontovanému stavu je možné sestavu provést svépomocí. Pro sestavení jsou nutné součásti potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.

Určitě máte zájem o zakoupení této moderní komody. Nezapomeňte si ji objednat na adrese https://www.bestnabytek.cz/produkt/komoda-ikto-07-pudrova a dodejte vašemu bytu ten správný moderní šmrnc.

Příspěvek byl publikován v rubrice Michaela a jeho autorem je Michaela. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.