Stylové závěsné svítidlo Zuiver Birdy – osvěžte svůj interiér


Birdy, závěsné svítidlo s větším významem

Birdy je závěsné svítidlo s výrazným designem, připomínající podobu ptačí klece. Tento zdroj osvětlení je dokonalou kombinací elegance a jednoduchosti, která dotváří prostor svým netradičním způsobem. Je ideálním doplňkem do obývacího pokoje, ložnice nebo kuchyně.

Perfektní kombinace materiálů

Birdy je vyroben z kombinace dvou materiálů, dřeva a ratanu. Tyto prvky se navzájem doplňují a dokonale zapadají do výrazného tvaru svítidla. Dřevo v kombinaci s do detailu propracovanou konstrukcí ze ratanu vytváří velice poutavou a neotřelou kompozici.

Dokonalé rozložení světla

Stínidlo z drátků propouští světlo rovnoměrně a s nádechem jemnosti, díky čemuž zajišťuje příjemnou atmosféru a harmonii. Světlo, které zdroj vytváří, nejenže osvětluje, ale designéři se při výrobě Birdy zaměřili i na designem inspirované stíny. Ty mají vliv na celkový dojem a osobitý prožitek znesnadňuje zapomenout.

Konektivita pro každou příležitost

V dnešní době jsou svítidla nejen zdrojem světla, ale i součástí designu a dispozic místnosti. V tomto případě je Birdy ideální volbou pro různé dispozice. Přitom nabízí široké spektrum konektivity pro různá napětí a výkony. Stačí použít dle potřeby a jednoduše se připojit.

Pro chovatele zvířat nebo milovníky ptáků se může zdát svítidlo jako podezřele podobné kleci, avšak jde o stylový doplněk interiéru, který zanechává nezapomenutelný dojem.

Nyní máte možnost zařadit do vašeho interiéru světlo v podobě Birdy . Tímto způsobem dodáte svému domovu jedinečnou, osobitou notu.

Odkaz na webové stránky výrobce

Pojďte se podívat na website společnosti www.atcomplet.cz. Tam najdete kromě svítidel úplně vše, co k bydlení potřebujete.

Závěsné světlo Zuiver Birdy

Interiér s závěsným světlem Zuiver Birdy

Příspěvek byl publikován v rubrice Michaela a jeho autorem je Michaela. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.