Královna umělých květin – bílá pivoňka vysoká 70 cm


Bílá pivoňka

Tato překrásná pivoňka bude ozdobou každého interiéru. Květina má dva květy a jedno poupě. Květ má rozměr 12 cm. Pivoňka je vyrobena z textilního materiálu, stonek z drátu a PVC.

Umělý květ jako skvělá volba

V dnešní době už není třeba kupovat čerstvé květiny každý týden, když je tu tak skvělá alternativa v podobě umělých květin. Ty nám totiž nabízejí spoustu výhod, jako například:

  • Nemusíme je zalévat – nikdy nepřijdeme domů a nezjistíme, že naše květiny prosychají, protože jsme na ně zapomněli zalít.
  • Nebudou slzet a nepřilákají mravence – někdy se stane, že nám květiny slzí a když se to nestihne včas utřít, mohou přilákat mravence a jiný hmyz.
  • Vydrží věčnost – umělé květiny neuvadají a neodpadávají okvětní lístky, takže s nimi nemusíte být o nic méně opatrní než s keramikou.

Jako bonus k tomu všemu umělé květiny vypadají naprosto úchvatně a jsou k dostání v každém odstínu a tvaru, jaký si jen budete přát. Zkuste si tedy do svého interiéru pořídit také bílou pivoňku vysokou 70 cm, a uvidíte, jak se zároveň postará o vaši náladu i váš domov. Najdete ji zde.

Příspěvek byl publikován v rubrice Michaela a jeho autorem je Michaela. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.