Zdravotní polštář AW s Frote materiálem 50×60 cm – pro maximální pohodlí a péči!


Medical Frote – kvalita a užitná hodnota jako prvořadé priority

Medical Frote je řada produktů, která dokonale splňuje nejvyšší standardy kvality a užitné hodnoty. Všechny produkty této řady jsou vyráběny s cílem poskytnout nejen maximální pohodlí, ale i vysoce kvalitní péči. A právě jeden z těchto produktů – zdravotní polštář AW s Frote materiálem 50×60 cm – je stěžejním tématem tohoto článku.

Jednoduchá údržba a vhodnost pro alergiky

Praní při vyšších teplotách 95 °C je jednoduché a rychlé, eliminuje škodlivé látky pro lidský organismus. Zdravotní polštář AW s Frote materiálem se také hodí do domácností rodin s alergickými sklony, neboť praním na vysoké teplotě se dokáže zbavit alergenů a dalších škodlivin.

Pro hotelový a penzionový průmysl

Produkty řady Medical Frote jsou zvláště vhodné pro hotely a penziony, kde jsou kladeny vysoké nároky na odolnost a životnost. Zdravotní polštář AW s Frote materiálem je výrobek, který je vyroben s nezvykle dlouhou životností a odolností. Investicí do tohoto výrobku si tak hotel nebo penzion zajistí velmi solidní a kvalitní výrobek, který se bude dlouho držet a ušetří tak finanční prostředky.

Kvalitní materiál s vysokou gramáží

Zdravotní polštář AW s Frote materiálem 50×60 cm je vyroben ze dvou druhů látek, konkrétně 48% bavlna a 52% polyester na jedné straně, a froté 75% bavlna a 25% polyester na druhé straně. Gramáž výplně, kterou tvoří 450 gramů polyesterových kuliček Amball, zaručuje velmi kvalitní materiál.

Výplň polštáře a přikrývky

Výplň polštáře tvoří 100% polyesterové kuličky Amball, které se svou lehkostí, pružností a měkkostí velmi podobají přírodnímu peří. Tyto kuličky mají anti-alergické vlastnosti a zabraňují hromadění prachu a roztočů. Díky své permeabilitě pro vzduch navíc během používání nezmenšuje.

Výplň přikrývky je tvořena 100% Polyesterem Hollow silikonizovaným. Tato vlákna jsou tepelně ohýbaná, mají spirální tvar a vysokou pružnost. Poskytují výbornou tepelnou izolaci a vzdušnost a zajišťují, že během spánku lidské tělo dýchá. Zabraňují také hromadění prachu a vyznačují se anti-alergickými vlastnostmi.

Certifikace Öko-Tex ® Standard 100

Zdravotní polštář AW s Frote materiálem 50×60 cm je certifikován dle Öko-Tex ® Standard 100. Tentýž certifikát mají i ostatní výrobky z řady Medical Frote. Certifikát Öko-Tex zaručuje, že výrobky jsou vyrobeny z nezávadných materiálů a že neobsahují žádné látky, které by mohly být škodlivé pro lidský organismus.

Závěr

Zdravotní polštář AW s Frote materiálem 50×60 cm je výrobek, který poskytuje maximáln

Příspěvek byl publikován v rubrice Michaela a jeho autorem je Michaela. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.