Tyrkysová forma na led Lékué Round – 18 dokonalých kostek ledové osvěžení

Pokud nejste fanoušek při honbě za kostkou ledu po kuchyňské lince, sáhněte po formě, ze které vám led nikam neuteče. Silikonová forma na Led Lékué Industrial splňuje vše, co si můžete přát – neprotéká, je odolného prémiového silikonu, a navíc nádherně vypadá.

Bezpečnost a odolnost

Designéři značky Lékué si stojí za použitím odolného silikonu. I když je jedná o formu plastu, prochází materiály přísnými hygienickými a bezpečnostními kontrolami. Jsou tedy zdravotně nezávadné a zajišťují bezpečné vaření.

Platinový silikon je lehký a odolný, navíc i praktický – jednoduše se čistí a s klidem ho můžete dát i do myčky. Nepřejímá pachy a odolává velmi nízkým i vysokým teplotám.

Design a kvalita

Forma Lékué je nejen odolná a praktická, ale také krásná. Tyrkysová barva dodá kuchyni na nádheře a díky kruhovému tvaru tvoří kostky, které vypadají hezky i v pití.

Je to i důvod, proč Léuké získala řadu ocenění Good Design Awards v letech 2007 a 2010. Jejich produkty, a zejména tato forma na led, jsou totiž skutečnou ukázkou toho, jak může být design a kvalita spojeny.

Připravte si dokonalé ledové kostky s pomocí formy Lékué.

Tyrkysová forma na led Lékué Round - 18 dokonalých kostek ledové osvěžení

Nyní si můžete objednat tuto tyrkysovou formu na led Lékué Round s kapacitou 18 dokonalých kapes ledové osvěžení na VelkyNabytek.cz. Nechte se přesvědčit o kvalitě, jednoduchosti a praktičnosti této formy a užijte si dokonalé pití s ledem v celé jeho kráse.

Příspěvek byl publikován v rubrice Michaela a jeho autorem je Michaela. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.