Tempo Kondela představuje noční stolek RAMIAK v bílé barvě – 2ks


Tempo Kondela představuje noční stolek RAMIAK v bílé barvě – 2 ks

Jednoduchý a praktický noční stolek RAMIAK pro Vaši ložnici

Tempo Kondela přináší nový kousek do svého sortimentu. Nový noční stolek RAMIAK v bílé barvě je šikovný nábytek, který může být využit nejen v ložnici, ale i v jiných místnostech.

Noční stolek RAMIAK je vybavený jednou zásuvkou a otevřeným odkládacím prostorem. Je to ideální řešení pro ty, kteří si chtějí udržovat pořádek ve své ložnici a mít všechny věci na jednom místě. S tímto stolekem budete mít vše, co potřebujete, hned po ruce.

V balení jsou dva kusy stolků. To vám umožní umístit noční stolek na obě strany postele. Jednoduše si zvolíte, na jaké straně budete mít zásuvku a odkládací prostor.

Vyrobený je z laminované dřevotřísky. To zajišťuje pevnost a stabilitu celé konstrukce. Dřevotříska je navíc odolná proti poškrábání a otlačení.

V barevném provedení bílá. To znamená, že noční stolek RAMIAK bude snadno zapadat do každé moderní ložnice a bude se velmi dobře kombinovat s ostatním nábytkem.

Maximální nosnost stolku je 10 kg, takže si můžete na něj položit například lampu nebo knihu. Nosnost šuplíku je 8 kg, takže budete moci v zásuvce uložit všechny důležité věci, které potřebujete mít hned po ruce. Až 10 kg pak váží police v odkládacím prostoru, takže na ni můžete umístit třeba budík nebo mobil.

Noční stolek RAMIAK se hodí k ložnicové sestavě Ramiak. Pokud již máte doma ložnici z této sestavy, tak noční stolek bude perfektním doplňkem. Pokud ne, tak si můžete noční stolek RAMIAK pořídit samostatně a kombinovat ho s jiným nábytkem.

Dodáváno v demontu. To znamená, že si noční stolek RAMIAK jednoduše složíte sami. Díky demontu může být noční stolek snadno přemístěn do vybrané místnosti.

Pokud hledáte jednoduchý a praktický noční stolek, který Vám bude sloužit po mnoho let, tak je noční stolek RAMIAK tím pravým řešením. Navíc v balení najdete 2 ks, takže je zajištěn symetrický vzhled vaší ložnice. Pokud si tento noční stolek chcete objednat, klikněte na následující odkaz: https://www.crosta.cz/produkt/tempo-kondela-nocni-stolek-ramiak-2ks-bila

Příspěvek byl publikován v rubrice Michaela a jeho autorem je Michaela. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.