Stylová závěsná lampa LA BELLE od TooLight v černo-bílém provedení

Rozhodli jste se, že domů pořídíte nové stropní svítidlo. To by mělo být nejen praktické, ale zároveň také velmi moderní. Jaké pořídit? Doporučujeme závěsnou lampu La Belle, která nabízí vše, co potřebujete. Tedy funkčnost a moderní nádech. Dominantou je kovová konstrukce v industry stylu, která se lehce stáčí do kulatého tvaru s nezbytným propletením. Nechybí ani stínidlo ve kterém je prostor pro žárovku.

Konstrukce lampy

Konstrukce závěsné lampy je vyvedená v tenkých a jemných liniích a celkově je vyrobená z pevného kovu. To osvětlení propůjčuje pevnost a odolnost, která se hodí při dlouhodobém používání. Stínidlo je vyrobeno ze skla a potaženo mléčným nádechem, který celkový vzhled dotáhne k dokonalosti. Žárovka, s maximálním výkonem 60W, není součástí balení a je potřeba ji pořídit samostatně.

Specifikace produktu:

  • Zajímavě řešená kovová konstrukce
  • Stínidlo s mléčným oparem
  • Vintage styl

Pokud hledáte svítidlo přímo pro váš interiér, které ho dokáže dodat zcela nový rozměr, pak je závěsná lampa La Belle tou nejlepší volbou. A co je nejlepší, stačí si nyní jen kliknout na odkaz níže a objednat si ji.

Zobrazit produkt

Toto moderní svítidlo je vhodné nejen pro bytové prostory, ale také do kanceláří, restaurací či obchodních prostor. Takže pokud hledáte svítidlo, které je stylové a zároveň praktické, rozhodně vsaďte na závěsnou lampu La Belle.

Závěsná lampa La Belle

Bohužel, spousta lidí při výběru stropního svítidla do interiéru přehlíží, jaký dopad bude mít dané svítidlo na celkový vzhled místnosti. S La Belle se však nemusíte obávat, protože toto svítidlo dokáže zkrátka zaujmout stejně jako skvělý kus nábytku. Zkuste si své interiéry oživit s tímto moderním pokladem.

Závěsná lampa La Belle

Příspěvek byl publikován v rubrice Michaela a jeho autorem je Michaela. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.