Sada tří nástěnných obrazů RABBITS

Třídílná sada obrazů RABBITS je vhodným doplňkem do dětského pokojíčku. Tyto nástěnné obrazy jsou nejen krásné, ale i velmi praktické. Sada je složena ze tří různých obrazů, které dohromady tvoří jednotný motiv – tykadla králíka.

Design obrazů

Králíci, to jsou zvířátka, která se hodí do každého dětského pokoje. Jejich rozpustilost a nevinnost je velmi chytře zachycena na těchto obrazech. Malé i velké králíky uspořádané po třech na každém ze tří obrazů. Každý králík má jinou pozici a vypadá jako by právě koukal na něco nového, co ho zaujalo. Kromě králíků je na obrazech zobrazena i minimalismem stylizovaná květina.

Kvalitní zpracování

Tyto obrazy jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které jsou pevné a máte záruku dlouhé trvanlivosti. Materiál je tisknut digitálně, takže každý detail může být perfektně vyjádřen. Rámy obrazů jsou dřevěné, a to znamená, že jsou vysoké kvality, což se projeví nejen na samotném obrazu, ale i na tom, že obrazy se při náročnějším zacházení nebudou deformovat.

Umístění obrazů na stěnu

Tuto třídílnou sadu obrazů můžete umístit na stěnu dětského pokoje jednotlivě nebo společně. Tento způsob umístění závisí na osobních preferencích. Pokud chcete, aby bylo umístění obrazů zajímavější, doporučuje se umístit střední obraz na stěnu většího rozměru a po stranách doplnit dva menší obrazy. Právě umístění těchto obrazů může dělat z pokoje opravdový klenot.

Kde zakoupit tuto sadu obrazů?

Tuto krásnou sadu obrazů je možné zakoupit na internetovém obchodě Crosta.cz. Na tomto odkaze najdete detailnější specifikace a fotografie obrazů a můžete si je tam také rovnou objednat. Při objednávání jistě oceníte snadný nákup a rychlou přepravu, díky které obrazy dostanete co nejdříve.

Příspěvek byl publikován v rubrice Michaela a jeho autorem je Michaela. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.