Nový talíř z kolekce KARE Design – Savannah s průměrem 26 cm


Talíř Savannah

KARE DESIGN Talíř Savannah Ø26cm: Vychutnáte si dobré jídlo a pití nejlépe s nádobím v zemité barvě a s nepravidelným tvarem? Talíř Savannah dodá vašemu stolování tu správnou atmosféru! Je vyroben z keramické lakované kameniny ve středně hnědé barvě. Krásný talíř má průměr 26 cm a je vhodný pro mytí v myčce nádobí. K dispozici je také další nádobí ze stejné řady, které můžete spolu kombinovat.

Vychutnejte si jídlo s novým talířem Savannah

Nový talíř ze stejnojmenné kolekce KARE Design přináší nápadité řešení pro všechny, kteří hledají netradiční designové kousky pro svůj domov. Talíř Savannah s průměrem 26 cm, disponuje nepravidelným tvarem, který zaručí, že každé jídlo bude vypadat ještě lépe.

Navíc, talíř je vyroben z kameniny, což je nejlepší materiál pro nádobí, a který zaručí jeho kvalitu a odolnost. Také se snadno čistí a lze ho mýt v myčce nádobí. A také je skvělým doplňkem každé sady nádobí, jak si žádá trendový standard dnešní doby.

Talíř Savannah pro stolování s atmosférou

KARE DESIGN Talíř Savannah Ø26cm: Určitě se Vám líbí rovněž atmosféra, kterou vytvoří nový talíř Savannah. Krásná středně hnědá barva doplněná o své nepravidelné tvary vždy vykouzlí až uctivou atmosféru pro Vás i Vaše spolustolovníky. Čas strávený při jídle nabude nový rozměr života, díky tomu, čeho se dotknete.

Talíř Savannah v akci

Také se skládá z několika malých detailů, které podtrhnou celkový vzhled. Designéři z KARE Design předvedli svůj vynikající talent, když vytvořili talíř, který vypadá jako šperk mezi běžným stolovým nádobím. Pak už stačí jen dát na talíř skvělé jídlo, což zaručí nezapomenutelnou a pocitově bohatou chvíli při stolování.

Pro ty, kteří fanouškují kvalitním a designovým řešením, jsou všechny produkty značky KARE Design ideálním řešením. Najdete je na našem webu: bestnabytek.cz

Příspěvek byl publikován v rubrice Michaela a jeho autorem je Michaela. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.