Novinka! Odkládací stolek TemaHome Prairie s deskou v dekoru mramoru


Moderní design s důrazem na funkčnost

Požadavkem na moderní design není jen použití čistých linií a minimální barevnosti. Mezi základní cíle patří hlavně vysoká funkčnost, trvanlivost a nadčasovost, která nepodléhá času ani změně trendů. A přesně takový je nábytek TemaHome. Odkládací stolek TemaHome Prairie není výjimkou. Je to kus nábytku, který není jen krásný, ale i funkční a praktický.

Využití v interiéru

Stolek Prairie tak využijete v obývacím pokoji, kterému vládnou prosté barvy i tvary a ve skandinávsky inspirovaném interiéru. Jeho jednoduchý design a velký výběr barev ho dělá univerzálním a zapadne do každého interiéru. Tento stůl může být skvělým doplňkem i do kanceláře.

Koncepce TemaHome

TemaHome je koncept několika designérů, které spojuje smysl pro detaily a vášeň dělat domovy funkčními i moderními zároveň. Jejich hlavní heslo zní – Žijte své sny. A tím žitím myslí i bydlení, které je nedílnou součástí našich životů a formují i naše vlastní . A tak u sebe nosí neustále tužku a papír, protože dobré nápady nikdy nespí a můžou na vás přijít kdykoli a kdekoli.

Představení odkládacího stolku TemaHome Prairie

Tento stůl je vyroben ze středně tvrdého masivu dřeva a dostupný v několika barvách. Hlavním tahákem je jeho deska v dekoru mramoru, která dodává stolu sofistikovaný vzhled. Stůl má odkládací prostor, kde můžete umístit časopisy, knihy, dálkový ovladač a další předměty. Rozměry stolu jsou 40 cm x 60 cm x 40 cm (výška x šířka x hloubka).

Zakoupení stolu

Pokud vás tento stůl zaujal, můžete si ho objednat na stránkách atcomplet.cz. Cena stolu je 4490 Kč.

Závěr

Odkládací stolek TemaHome Prairie s deskou v dekoru mramoru je skvělým příkladem moderního designu spojeného s praktickostí a funkčností. Je to kus nábytku, který nejen krásně vypadá, ale také usnadňuje každodenní život. Pokud hledáte nový stůl do vašeho bytu, je to skvělá volba pro vás.

Příspěvek byl publikován v rubrice Michaela a jeho autorem je Michaela. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.