Nové police FARGONA v dubu sonoma světlý s 5letou zárukou“ – téma nadpisu by mohlo být například prezentace nového produktu, kterým jsou police FARGONA, v konkrétním designu dubu sonoma světlým a s prodlouženou zárukou na pět let


Nové police FARGONA v dubu sonoma světlý s 5letou zárukou

Police FARGONA v dubu sonoma světlý

Prezentace nového produktu: police FARGONA

Police FARGONA jsou vynikajícím novým produktem přinášejícím vysokou kvalitu spojenou s moderním designem a svěží barvou, kterou je dub sonoma světlý. Tyto police jsou velice praktické a nabízejí prostor pro ukládání různých předmětů, jako jsou knihy, dekorace, květiny a mnoho dalších.

Police FARGONA s knihami

Design: dub sonoma světlý

Dub sonoma světlý je elegantní a moderní designová barva, která se hodí do každého interiéru. Tento dekor skvěle ladí s různými barvami odstínů hnědé, béžové až po bílou. Díky světlému tónu tyto police FARGONA dokáží vizuálně rozjasnit celý prostor.

Police FARGONA v obývacím pokoji

Specifikace:

  • Barva: dub sonoma světlý
  • Materiál: lamino 16 mm, ABS hrana 0,6 mm
  • Rozměry (šxvxhl): 96 x 10 x 20 cm
  • Záruka: 5 let
  • Dodává se v demontu

Police FARGONA jsou vyrobeny z kvalitního materiálu – lamina, s hranou z ABS, což zaručuje jejich pevnost a odolnost proti poškrábání. Tyto police jsou jednoduché na sestavení a vzhledem k jejich rozměrům jsou ideální pro každý typ interiéru – byt, dům, kancelář, apod.

Police FARGONA v ložnici

Pořiďte si tyto nové police ještě dnes!

Přesvědčte se sami o kvalitě a designu police FARGONA v dubu sonoma světlém s 5letou zárukou. Objednat si je můžete jednoduše a rychle na našich stránkách: https://www.srovnavacnabytku.cz/produkt/police-fargona-2-ks-dub-sonoma-svetly-5-let-zaruka.

Objednávka police FARGONA

Příspěvek byl publikován v rubrice Michaela a jeho autorem je Michaela. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.