Nová umyvadlová podomítková baterie Novaservis Nobless Tina v černé matné barvě za 38 200,5 Kč

Jste fanouškem moderního designu v koupelně? Pokud ano, zajímavým produktem, který by vás mohl zaujmout, je nová umyvadlová podomítková baterie Novaservis Nobless Tina v černé matné barvě. Tato baterie se stala populární díky svému nevšednímu vzhledu a inovativní technologii, která umožňuje její snadnou manipulaci.

Podomítková baterie je skvělou volbou v případě, že chcete ušetřit prostor na umyvadle. Jak již název napovídá, instaluje se podomítkově, což znamená, že všechny trubky jsou skryté v zdi.

Specifikace baterie

Novaservis Nobless Tina je moderní designová baterie, která se vyrábí v České republice. Její černá matná barva zaručuje velkou odolnost proti poškrábání a skvrnám, a navíc se perfektně hodí do minimalistických koupelen. Baterie se ovládá přes dvě páky, což umožňuje velmi přesné nastavení teploty a průtoku vody. Celkový průtok vody činí 7,5 litru za minutu, což znamená, že bude mít dostatečnou kapacitu pro pokrytí vašich potřeb.

Samotná baterie se dodává s keramickými kartušemi, což zvyšuje její odolnost proti opotřebení. Keramické kartuše totiž neobsahují žádné kovové části, které by mohly být vystaveny korozivnímu účinku vody.

Montáž baterie

Montáž podomítkové baterie není úplně jednoduchá, ale pokud máte trochu zkušeností s instalacemi, zvládnete ji sami. Nejdůležitější je samozřejmě připravit stěnu pro montáž baterie. Pokud instalujete baterii při rekonstrukci nebo novostavbě, je potřeba zajistit pevnost a průchodnost všech trubek. Pokud je to možné, doporučuje se použít speciální podomítkové boxy, které usnadňují práci a zaručují správnou polohu trubek a baterie.

Po vybudování stěny je potřeba zacelit trubky s pomocí speciálních tesnících manžet a oplechování. Všechny trubky musí být pevně ukotveny, aby nedocházelo k třepání baterie. Poté se můžete přistoupit k samotné montáži baterie do stěny. Pokud máte pochybnosti o správné instalaci baterie, doporučujeme kontaktovat odborníka.

Cena a dostupnost

Umyvadlová podomítková baterie Novaservis Nobless Tina v černé matné barvě se prodává za 38 200,5 Kč na e-shopu Maliboo.cz.

Tato cena může vypadat vysoká, ale musí se brát v úvahu její kvalita, design a především inovativní technologie, která ji odlišuje od ostatních podomítkových baterií. Pokud chcete mít v koupelně něco unikátního a exkluzivního, je Novaservis Nobless Tina tou správnou volbou.

Nová umyvadlová podomítková baterie Novaservis Nobless Tina v černé matné barvě

Přestože cena této podomítkové baterie není nejnižší na trhu, její vynikající kvalita a moderní design ji činí atraktivním produktem pro ty, kteří si chtějí vybavit svou koupelnu komfortním společníkem.

Potřebuju něco extra do své koupelny? Zkuste Novaservis Nobless Tina v černé matné barvě. Za 38 200,5 Kč s DPH ji najdete na Maliboo.cz.

Příspěvek byl publikován v rubrice Michaela a jeho autorem je Michaela. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.