Nová čalouněná postel MIST v provedení Poco 04 rozměrů 180 x 200 cm

Postel MIST představuje elegantní, stylové a funkční řešení do každé ložnice. Disponuje úložným prostorem, do kterého snadno uschováte ložní prádlo, sezónní oblečení či jiné věci.

Postel je vyrobena z kvalitního a odolného materiálu, který zaručuje dlouhou životnost a pevnost postele. Navíc je postel komfortní a pohodlná, takže budete mít vynikající zážitek ze spaní a odpočinku.

Úložný prostor

Úložný prostor postele MIST umožňuje uschovat všechny vaše věci, které by jinak zabíraly místo v nábytku. S postelí MIST budete mít věci vždy po ruce a uspoříte si tak čas při hledání.

Prostor pod postelí se otevírá pomocí snadného mechanismu, takže budete moci jednoduše a rychle dostat k jakémukoliv předmětu, který tam máte uložený.

Provedení Poco 04

Postel MIST je k dispozici v provedení Poco 04, které se snadno sladí s jiným nábytkem v místnosti. Toto provedení je velmi oblíbené díky svému jednoduchému, modernímu vzhledu, který přidá místnosti na eleganci a stylu.

Pokud vás zaujala postel MIST, můžete ji zakoupit na Výběr-Nábytku.cz za velmi příznivou cenu. Dokonce můžete využít i akční slevy, což pro vás znamená ještě větší úsporu peněz.

Čalouněná postel MIST v provedení Poco 04

Příspěvek byl publikován v rubrice Michaela a jeho autorem je Michaela. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.