Kvalitní postel Falco Bruno 90 – výběr barev!


Vyrobena z vysoce kvalitní laminované dřevotřísky

Jestli hledáte kvalitní postel s vysokou odolností a trvanlivostí, pak je postel Falco Bruno 90 tou správnou volbou. Tento nábytek je vyroben z laminované dřevotřísky, díky čemuž je odolný vůči poškrábání, vlhkosti a vysokým teplotám. To znamená, že vám bude postel sloužit po mnoho let.

Postel v levém nebo pravém provedení

Pokud se rozhodnete pro tuto postel, můžete si vybrat mezi levým a pravým provedením. To znamená, že postel si můžete přizpůsobit podle vašich potřeb a podle dispozic pokoje.

Vyberte si tedy takové provedení, které bude nejvhodnější pro váš pokoj.

ABS lišta pro trvanlivost a odolnost postele

Další výhodou postele Falco Bruno 90 je, že všechny hrany jsou opatřeny ABS lištou, která zajišťuje trvanlivost a odolnost proti nárazu. To znamená, že postel je mnohem odolnější a vydrží mnohem déle než jiné typy postelí.

Součástí postele je laťkový rošt a úložný prostor

V ceně postele je i laťkový rošt, takže nemusíte řešit jeho pořízení zvlášť. Navíc, další výhodou této postele je úložný prostor, který vám umožní uložit všechny věci, které by mohly zaujímat příliš mnoho místa.

To znamená, že postel nejenže dobře vypadá, ale nabízí také mnoho praktických řešení.

Matrace není v ceně postele

Je třeba zmínit, že matrace není součástí postele. Pokud tedy budete chtít využít postel hned po jejím příchodu, bude třeba si matraci dokoupit.

Demontážní provedení a kompletní montážní plán

Postel Falco Bruno 90 je dodávána v demontu, ale nebojte se, veškerý potřebný montážní materiál je součástí balení. Součástí je také montážní plán, díky němuž bude montáž rychlá a snadná.

Návod k montáži je přehledný a snadno pochopitelný, takže si s montáží postele poradíte i bez zkušeností.

Fotografie pro inspiraci

Pro inspiraci jsou přiloženy fotografie pokojů, které jsou vybaveny prvky ze systému Bruno. Takže si můžete prohlédnout, jak by postel mohla vypadat ve vašem bytě.

Pořízením postele Falco Bruno 90 získáte nejen kvalitní a stylový nábytek, ale také praktické a užitečné řešení pro váš domov.

Postel Falco Bruno 90

Pokud vás tato postel zaujala, můžete si ji zakoupit na stránkách vybirejnabytek.cz.

Příspěvek byl publikován v rubrice Michaela a jeho autorem je Michaela. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.