Jídelní židle GERARD 2 – Kombinace masivu a látky v tmavém ořechu a béžové barvě

Jídelní židle GERARD 2 je skvělým doplňkem do každé jídelny či kuchyně. Její konstrukce je vyrobena z masivního dřeva ve více barvách. Čalouněný sedák dodává židli potřebné pohodlí. Velmi zajímavě působí vzhled opěráku. Nosnost je 110 kg.

Rozměry a materiál

Rozměry:

  • šířka: 46 cm
  • hloubka: 55 cm
  • výška: 97 cm
  • výška sedu: 47 cm

Materiál:

  • masivní bukové dřevo
  • tkanina

Jak je patrné z rozpisu rozměrů, jídelní židle GERARD 2 se hodí pro většinu lidí. Její výška dodává potřebné pohodlí a sedák má dostatečnou šířku pro pohodlné sezení. Díky nosnosti 110 kg si můžete být jistí, že se židle nezhroutí pod váhou i větší osoby.

Čalouněný sedák dodává židli potřebné pohodlí.

Čalounění má příjemný povrch a dodává židli potřebné pohodlí. Můžete si vybrat z více barevných provedení čalounění. Doporučujeme tmavější barvy, jelikož se snáze udržují a nelze na nich vidět skvrny a nečistoty.

Velmi zajímavě působí vzhled opěráku.

Opěrák je velmi kvalitně zpracovaný a vypadá velmi zajímavě. Pokud hledáte jídelní židli s něčím navíc, rozhodně sáhněte po modelu GERARD 2.

Nakupujte na e-shopu Naradi-CZ.cz a získejte výhodné ceny!

Pokud vás zaujala jídelní židle GERARD 2, určitě si jí můžete zakoupit na e-shopu Naradi-CZ.cz. Na e-shopu najdete kromě jídelních židlí i mnoho dalšího nábytku do vašeho bytu nebo domu. Navštivte naši stránku a přesvědčte se sami! Odkaz najdete na této stránce.

Jídelní židle GERARD 2

Příspěvek byl publikován v rubrice Michaela a jeho autorem je Michaela. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.