Dřezová baterie Hansgrohe Metris M71 s otočným raménkem chrom 14888000 – nádherný design a výkonná funkčnost pro každou kuchyni


Hansgrohe Metris M71 je páková stojánková dřezová baterie s otočným ramínkem, která dokonale ladí s moderním designem každé kuchyně. Tuto krásnou a výkonnou baterii naleznete v nabídce obchodu Kup SinaBytek, který vám zajistí rychlé a spolehlivé doručení přímo do vašeho domova.

Perfektní průtok

Jednou z nejvýznamnějších vlastností této baterie je její výkonnost a skvělý průtok. Průtok baterie je 15 litrů/minutu, což zaručuje rychlé a efektivní napouštění a oplachování vašich nádobí.

Elegantní design pro moderní kuchyně

Design baterie je nejen moderní a stylový, ale také velmi praktický a funkční. S výškou baterie 35,6 cm je tato baterie dostatečně vysoká pro snadné umývání větších nádob, zároveň však nezabere příliš mnoho místa v kuchyni.

Vynikající otočné ramínko

Otočné ramínko baterie vám umožní provádět hygienické a účinné umývání nádobí i jiných předmětů, které musíte umýt. Ramínko je ve výšce 31,5 cm, takže se vám pod ním pohodlně vejde i větší misto na mytí.

Závěr

Hansgrohe Metris M71 s otočným ramínkem a vysokým výkonem je nezbytným prvkem pro každou moderní a praktickou kuchyni. Výborná účinnost pro rychlé a efektivní umývání a krásný design, který zlepší vzhled vaší kuchyně. Baterii můžete snadno objednat prostřednictvím obchodu Kup SinaBytek. Tak neváhejte a pořiďte si ji ještě dnes!

Umývadlo s novou baterií

Představte si svoji kuchyni s novou baterií

Příspěvek byl publikován v rubrice Michaela a jeho autorem je Michaela. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.