Designový lustr Modo Wire od KARE Design


Elegantní klec pro světlo

KARE DESIGN Lustr Modo Wire: Světlo uzavřené v elegantní kleci. Tak by mohl znít český název závěsného svítidla Modo Wire vyrobené z barveného železa. Zajímavé provedení světla uzavřeného do černé klece vypadá přes den působivě a v noci až extravagantně, ovšem při zachování elegance.

Designový lustr Modo Wire od KARE Design

Prosklený interiér pro zajímavý efekt

KARE DESIGN Lustr Modo Wire je zajímavý nejen svým vnějším provedením, ale také pro svůj interiér. Uvnitř klece se totiž nachází prosklená nádoba, ve které je umístěno světlo. Tento prvek přidává svítidlu další zajímavý efekt, protože světelné paprsky se lámem skrz sklo a vytvářejí zajímavou atmosféru v místnosti.

Světlo uzavřené v elegantní kleci

Jednoduchý design pro dokonalý minimalismus

Toto svítidlo vynikne především ve světlých a jednoduchých interiérech. Jeho minimalismus a jednoduchost se skvěle snoubí s moderním stylem a dokážou dotvořit k dokonalosti každý prostor. Ať už zvolíte spíše industriální styl nebo moderní minimalismus, tento lustr se stane skvělým doplňkem vašeho bytu.

Svítidlo vynikne především ve světlých a jednoduchých interiérech

Kde si tento lustr zakoupit?

Pokud vám tento lustr zaujal a chcete si ho zakoupit, můžete navštívit eshop vybirejnabytek.cz, kde ho můžete objednat přímo online. Cena tohoto designového svítidla se pohybuje okolo 5000 Kč, ovšem za tuto investici získáte nejen luxusní kousek do vašeho bytu, ale také zajímavou dekoraci, která dodá interiéru charakter.

Příspěvek byl publikován v rubrice Michaela a jeho autorem je Michaela. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.