Carryhome Psací stůl v bílé a dubové barvě – rozměry 100-125/75/60 cm

Pro dobrý pracovní výsledek je potřeba organizovaná práce – nebo praktický psací stůl se strukturovanou odkládací plochou. Tento model disponuje 2 otevřenými přihrádkami, kde najdou místo věci, které je potřeba mít po ruce, jako zápisník, učebnice a jiné podklady. Pro další pomůcky můžete využít 2 zásuvek. Tak zůstane stůl sále uklizený a vy budete mít všechno pod kontrolou.

Deska stolu má velikost Š x H: cca 100 x 60 cm a nabízí tak dostatek místa nejen pro notebook, ale i stolní lampu nebo organizér na psací potřeby. Stůl disponuje i 2 kolečky, které umožní stůl přesunout na optimální místo.

Kombinace barev – pro každý nábytek

Ať už stůl bude stát kdekoli, díky jeho provedení v dekoru dubu v kombinaci s bílou, se bude hodit ke každému nábytku. Navíc, tato kombinace barev vytváří klidnou a příjemnou atmosféru pro práci.

Snadná montáž

Pro snadnou montáž jsou k dispozici návod a veškeré potřebné šrouby a podložky. Stůl lze snadno poskládat dohromady a během krátké doby je připraven k použití.

Kupte si tento psací stůl a ulehčete si tak kancelářskou práci!

TYP:39-251-D9,KP+FR:IM.DUB

PÍSKOVÝ/BÍLÁ,VČ.ZÁSUVKOVÉHO

KONTEJN.,Š/V/H:134/75/60 CM“

Carryhome psací stůl v bílé a dubové barvě

ZOBRAZIT PRODUKT

Příspěvek byl publikován v rubrice Michaela a jeho autorem je Michaela. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.