ASIR Taburet NORVA – dokonalý kousek pro každý interiér!


Kulatý taburet NORVA na dřevěných nohách z bukového dřeva.

ASIR Taburet NORVA zaujme každého, kdo hledá dokonalý kousek do svého interiéru. Tento kulatý taburet se dokonale hodí jako doplněk k židli, kvalitnímu gauči nebo jakékoliv jiné sedací soupravě. Taburet je vyroben z kvalitních materiálů, což jej dělá velmi pevným a odolným.

Výplň sedáku je kvalitní z pěny 32 DNS.

Sedák taburetu je vyplněn kvalitní pěnou 32 DNS, která zaručuje vysoký komfort sedání. Díky této kvalitní výplni se budete cítit pohodlně i po několikahodinovém sezení.

Rám z bukového dřeva a MDF

Taburet NORVA má velmi kvalitní rám z bukového dřeva a MDF. Tyto materiály zajišťují pevnost a odolnost taburetu. Díky nim bude taburet sloužit mnoho let a vy nebudete muset řešit jeho opravu či výměnu.

ASIR Taburet NORVA

Šířka: 40 cm Výška: 40 cm Hloubka: 40 cm

Taburet má ideální rozměry pro pohodlné sezení – šířku, výšku i hloubku 40 cm. Tyto rozměry se hodí do každého interiéru a vypadají velmi elegantně.

Sedáky: 32 DNS pěna na sezení

Sedáky na tomto taburetu jsou tvořeny kvalitní pěnou 32 DNS. Tato pěna je velmi kvalitní a zajišťuje maximální komfort při sezení.

Nohy: Dřevěné s finální úpravou

Taburet má dřevěné nohy s finální úpravou. Tyto nohy jsou velmi odolné a mají také velmi pevnou konstrukci. Díky dřevěným nohám dostává taburet ještě větší elegantní vzhled.

ASIR Taburet NORVA

Potah: 100% polyester, dobře se udržuje a čistí

Potah taburetu NORVA je vyroben z 100% polyesteru. Tento materiál je velmi snadno udržovatelný a čistí se velmi lehce. Pokud něco na taburetu zanecháte, není problém to jednoduše odstranit.

Maximální nosnost: 150 kg

Taburet NORVA je velmi pevný a odolný. Může snadno unést až 150 kg váhy, což jej dělá ideálním pro každého, kdo hledá pevný a komfortní taburet.

ASIR Taburet NORVA je perfektní volbou pro každého, kdo hledá dokonalý kousek do svého interiéru. Jeho elegantní vzhled, kvalitní materiály a vysoký komfort při sezení jej staví mezi nejlepší taburety na trhu. Neváhejte a pořiďte si tento skvělý kousek již dnes na odkaze: https://www.nabytekted.cz/produkt/asir-taburet-norva-hneda.

Příspěvek byl publikován v rubrice Michaela a jeho autorem je Michaela. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.