ASIR Jídelní stůl SANDALF dub – stylový stůl s masivním dubovým povrchem

Jídelní stůl SANDALF je vyroben v dekoru dub a může být vhodným designovým doplňkem do moderního bytu. Je to stylový stůl s masivním dubovým povrchem, který bude nejen praktickým nábytkem pro vaši jídelnu, ale také skvělým doplňkem do interiéru.

Unikátní design stolu

SANDALF je jídelní stůl s kruhovou deskou, která může sloužit jako dezertní i jako odkládací plocha. Vytvořte si na něm příjemnou atmosféru, útulné prostředí a pojídejte společně s rodinou a přáteli.

Asiři stoly jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, aby vám dlouho sloužily a zároveň vypadaly stylově.

Parametry stolu

Stůl SANDALF je vyroben z 18mm silných desek pokrytých 100% melaminem v dekoru dub a z černých kovových nohou. Rozměry stolu jsou:

  • Šířka: 90 cm
  • Hloubka: 90 cm
  • Výška: 75 cm

Stůl je dodáván v demontu s jednoduchým návodem na montáž. Jen si sjednejte nenáročnou schůzku s kamarády a spolu si na tuto krásu sáhněte rukou. Zaručujeme vám, že se to vyplatí!

ASIR Jídelní stůl SANDALF dub

ASIR Jídelní stůl SANDALF je to pravé pro všechny, kteří hledají nejen kvalitní, ale také krásný nábytek, který bude vypadat dobře v každém domě.

Tento krásný a praktický stůl můžete zakoupit na www.nabytekhned.cz za velmi příznivou cenu. Zaručeně nebudete litovat!

Příspěvek byl publikován v rubrice Michaela a jeho autorem je Michaela. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.