400 mm


Sestava skříní QBUS, policová skříň, 4 otevřené police, 4 zásuvky, skříňka, nohy úchytky, 1636x2800x

Skladba nastavitelná dle vlastního vkusu, to je sestava skříní QBUS. Tato moderní skříňová stěna vám umožní vytvořit si svůj vysněný interiér. Skříň QBUS je jedinečná svou variabilitou a širokým spektrem barev, ze kterého si lze vybrat. Tento kousek nábytku je navržen pro ty, kteří hledají nejen praktický a prostorný nábytek, ale také esteticky působivý interiér.

Základní informace o sestavě

Policová skříň s 4 otevřenými policemi a s novinkou – 4 zásuvkami – tvoří dominantu této sestavy. Kromě toho sestava obsahuje také menší skříňku, nohy a úchytky. Rozměry skříně dosahují 1636 x 2800 x .

Sestava skříní QBUS

Tuto krásnou sestavu skříní si můžete zakoupit zde: https://www.interierio.cz/produkt/sestava-skrini-qbus-policova-skrin-4-otevrene-police-4-zasuvky-skrinka-nohy-uchytky-1636m2800x-3

Praktická sestava pro moderní bydlení

Tato skřínová stěna využije vaši kreativitu při vytváření interiéru, ať už se jedná o menší byt nebo o velkou vilu. Sestava poskytuje dostatečné úložné prostory na uložení všech vašich věcí. Otevřené police jsou výborným řešením pro uložení knih, dekorací nebo cenných předmětů, které chcete umístit na viditelné místo. Zásuvky zase poskytují skrytý úložný prostor na ty věci, které nechcete mít na očích.

Sestava skříní QBUS v interiéru

Styl skříně QBUS lze popsat jako moderní, minimalistický design. Úsporným provedením a funkcionalitou skříně QBUS máte k dispozici nábytek, který se nejen dobře hodí do moderně zařízených bytů, ale najde si své místo téměř v jakémkoli interiéru.

Vlastnosti sestavy

Tento kousek nábytku nabízí řadu vlastností, které oceníte zejména při čištění a údržbě:

  • Vysoká kvalita materiálů – skříň QBUS je vyrobena z kvalitního dřevěného materiálu
  • Snadná údržba – skříňová stěna lze snadno čistit vlhkým hadříkem a mýdlovou vodou
  • Nastavitelné police – police lze nastavit podle vašich specifických požadavků, můžete je tak například zkrátit nebo prodloužit
  • Bezpečnostní prvky – sestava je dodávána s úchytkami i návodem k montáži

Její moderní design, praktická a prostorná skříňová stěna i kvalitní materiály dělají z této sestavy neodolatelný nábytek do každé domácnosti.

Příspěvek byl publikován v rubrice Michaela a jeho autorem je Michaela. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.